כנסים

מלון משכנות רות דניאל ביפו תל אביב גאה לארח כנסים ומפגשי עבודה של אורחים מכל רחבי העולם. במכלול אולמות הכנסים וחדרי העבודה של המלון תוכלו ליהנות מקרבה למוקדי העסקים והתיירות, לארח חברים וקרובי משפחה ולארגן ישיבות וימי עיון באווירה אינטימית עסקית ומקצועית.

חדרי ישיבות כנסים וימי עיון

כל האולמות של מלון משכנות רות דניאל מאובזרים בהתאמה אישית ועל פי צרכי האורחים שלכם:

א. אולם "השדרה" – אולם מפנק בו תוכלו לארח עד 280 איש בישיבה סביב שולחנות, ועד 400 איש בכנסים בצורת תיאטרון ועד 500 איש לארועי קוקטיל. האולם מעוצב וכולל ריהוט מודרני המשלב בין ספקטרום רחב של גוונים, צבעים ומרקמים.

ב. אולם "אנדרומדה" – המקום המושלם לעריכת כנסים וימי עיון. בישיבה סביב שולחנות ניתן לשלב עד 60 איש. עם זאת, התאמה אישית תאפשר לכם לארח עד 80 איש בישיבה במעגל עם כסאות ועד 100 איש בישיבה בצורת תיאטרון. סגנון הישיבה גמיש נוכח המבנה הייחודי של האולם.אולם "אנדרומדה" יכול לשמש גם כבית כנסת,במקום ארון קודש וספר תורה.

ג. אולם "המגדלור" – אחד מחדרי הלימוד במלון. באולם המגדלור תוכלו להזמין 25 איש לישיבה סביב שולחנות ולתת לכל אחד מהם יחס אישי, או להעדיף ישיבה במעגל עם כסאות לכ-30 איש. במידה והכנס שלכם מארח עד 40 איש, ישיבה בצורת תיאטרון היא זה שמומלצת על ידי צוות יועצי האירוח.

ד. אולם "המזרקה" – באולם המזרקה תוכלו להזמין 25 איש לישיבה סביב שולחנות ולתת לכל אחד מהם יחס אישי, או להעדיף ישיבה במעגל עם כסאות לכ-30 איש. במידה והכנס שלכם מארח עד 40 איש, ישיבה בצורת תיאטרון היא זה שמומלצת על ידי צוות יועצי האירוח.

ה. אולם "הנמל" – באולם הנמל תוכלו להזמין 25 איש לישיבה סביב שולחנות ולתת לכל אחד מהם יחס אישי, או להעדיף ישיבה במעגל עם כסאות לכ-30 איש. במידה והכנס שלכם מארח עד 40 איש, ישיבה בצורת תיאטרון היא זה שמומלצת על ידי צוות יועצי האירוח.

ו. גג המלון – "קסיופאה" – כשמדברים על אירוע במלון משכנות רות דניאל חוויה מושלמת מתקיימת בגג המרהיב. קסיופאה מתאימה לאירועים משפחתיים, קבלות פנים קוקטיילים ומגוון אירועים רחב.קסיופאה מתאפיינת בנוף פנורמי עוצר נשימה המשקיף על יפו תל אביב, הים התיכון מצידו האחד ובאחר תצפית על הנוף האורבני של העיר. ניתן להזמין לגג עד 200 איש לישיבה סביב שולחנות, אפשרות נוספת היא לשריין את הגג לאירוע ייחודי של עד 250 איש בישיבה בצורת תיאטרון. וכ- 280 לקוקטיילים וקבלות פנים. בכל סידור ישיבה אחר ניתן להכיל בין 150 – 200 מקומות ישיבה.
באירועים מתגלגלים כדוגמת חתונה ניתן לשלב בין מספר מתחמי האירוח במלון.

ז. אולם "השעון" – מעין קלאב- כולל שולחן ביליארד, תחנות ישיבה לעבודה ,ושירותי משרד נוספים.

צוות מכירות האירועים במלון יכול להמליץ לכם על עיצוב האולם לצרכים הספציפיים של האירוע כפי שיוגדרו על ידכם, תוכלו לבחור בין האולמות לבין אירוע בבית כנסת.

בנוסף הגג שלנו פתוח לאירועים יוקרתיים ואירועי קוקטייל באווירת בוקר, צהרים וערב.

הזמנת כנס